Ferrari ukryło na zdjęciu datę premiery swojego pierwszego SUV-a. “Wiemy, że lubicie to robić”

Jednym z najbardziej wyczekiwanych modeli Ferrari w ostatnich latach jest pierwszy SUV tej włoskiej marki. Teraz w końcu poznaliśmy datę oficjalnej premiery.

Na twitterowym profilu Ferrari pojawiło się ciemne zdjęcie prezentujące światła LED modelu Purosangue. To jednak tylko pozory, gdyż wszystko się zmienia, gdy rozjaśnimy to w programie graficznym.

Kierowcy testowi nie oszczędzają Purosangue. V12 głośno ryczy pod maską SUVa Ferrari (wideo)

Producenci lubią zamieszczać na zdjęciach „ukryty przekaz”, który ujawnia się dopiero po dokonaniu w nich kilku zmian. Tak samo jest w przypadku zapowiedzi Ferrari.

Producent podpowiedział nawet wszystkim dodając w opisie zdanie: „Wiemy, że lubicie rozjaśniać nasze grafiki zapowiadające”. Kiedy podciągniemy zatem w programie graficznym jasność, naszym oczom ukazuje się data premiery.

Ferrari Purosangue
Ferrari Purosangue

Pierwszy w historii SUV Ferrari ujrzy zatem światło dzienne już niedługo. Oficjalna data debiutu Purosangue to 13 września 2022 roku. Nie możemy się już doczekać.

Wiemy kiedy spodziewać się Ferrari Purosangue. Gruby portfel nie starczy do zakupu SUV-a z V12

Będzie to model o limitowanej produkcji, który pod maską skrywa aż 12-cylindrowy silnik. Ferrari z pewnością zaskoczy nas niektórymi rozwiązaniami, które zastosowano w tym rodzinnym aucie.