Chciał pokazać jaki z niego “kozak”. 580 KM w Porsche 911 Turbo S trochę go przerosło (wideo)

Popisywanie się swoimi „umiejętnościami” przed kamerą nie zawsze wychodzi tak, jak wyobrażałby to sobie autor pokazu. Niestety stosunkowo często kończy się to mniej lub bardziej bolesnymi uszkodzeniami.

Tym razem możesz zobaczyć właściciela Porsche 911 Turbo S generacji 991.2. Postanowił on wykonać efektowny kontrolowany poślizg podczas wjeżdżania na drogę szybkiego ruchu.

Gość z BMW M4 wykorzysta każdą okazję, żeby się poślizgać. “Zawsze musi się popisać” (wideo)

Poślizg może i udało mu się wykonać, ale z pewnością nie był on kontrolowany. Gość stracił panowanie nad autem i wylądował na poboczu, uderzając przy okazji w latarnię.

Wielkie szczęście, że akurat w tym miejscu nie stał nikt z kamerą. Mogłoby się to wtedy skończyć naprawdę tragicznie. A tak, kierowca ma kosztowną nauczkę, że nie powinno się robić takich rzeczy w ruchu publicznym.

Ta generacja Porsche 911 Turbo S napędzana jest 3.8 litrowym bokserem z podwójnym turbodoładowaniem. Jednostka ta generuje 580 koni mechanicznych oraz 700 niutonometrów.

Miał być efektowny poślizg wypożyczonym Lambo, a będzie bolesna kara pieniężna (wideo)

Podczas korzystania z procedury startu, moment obrotowy rośnie do 750 niutonometrów i jesteśmy w stanie osiągnąć prędkość 100 km/h w 2,9 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi tu 330 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez João Anacleto (@janacletos)