Bugatti Chiron przy tym BMW wymięka. “Ma 2 razy mniej KM, a setka w 2,4 sekundy” (wideo)

Wiele samochodów wygląda genialnie już w seryjnej postaci. Nie każdy jest w stanie sobie wyobrazić, że jeszcze dodatkowo można poprawić atrakcyjność takiego auta.

BMW M5 Competition F90 prezentuje się rewelacyjnie już po wyjeździe z salonu. Właściciel egzemplarza widocznego na załączonym nagraniu wideo miał jednak pewien niedosyt.

Teraz BMW X4 M Competition może być równie mocne jak BMW M5 CS. Oto Manhart MHX4 600

Na jego aucie zawitał więc pakiet Stingray od Ramon Performance, który sprawia, że rodzinny sedan wygląda jeszcze bardziej drapieżnie. Szczególnie za sprawą maski z wlotami powietrza.

W nadkolach znalazło się miejsce dla 21-calowych felg, na które naciągnięto opony z kolorowymi napisami. Z tyłu mamy nieco większy spojler, dyfuzor i układ wydechowy Akrapovic.

Nie zabrakło też zmian pod maską. 4.4 litrowy silnik V8 nie generuje już 625 koni mechanicznych. Teraz kierowca ma do dyspozycji aż 850 koni mechanicznych oraz 1111 niutonometrów momentu obrotowego.

BMW M5 vs. Audi R8 V10. “Dwa zupełnie różne samochody, a osiągi niemal identyczne” (wideo)

Takie parametry pozwalają na kosmiczne wręcz osiągi. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h zajmuje zaledwie 2,4 sekundy, czyli tyle co Bugatti Chiron. Prędkość maksymalna to 345 km/h.