Zaszalał i wydał na lakier 35 tysięcy złotych. “Nie znajdziesz drugiego takiego Audi RS7” (wideo)

Mijają już powoli czasy, w których klienci kupujący samochody bali się wybierać niestandardowe kolory dla swoich nowych nabytków. Oferty producentów również stają się coraz szersze w tej kwestii.

Oczywiście za każdą tego typu zachciankę trzeba odpowiednio zapłacić. Natomiast efekt końcowy i wyjątkowość takiego auta zazwyczaj jest warte każdych pieniędzy.

Chciał wyróżnić swojego Countacha. Lakier na tym Lamborghini jest w cenie Audi RS3 (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz samochód właśnie z takim niestandardowym lakierem. To Audi RS7 Sportback, którego właściciel zdecydował się na kolor z palety Audi Exclusive.

Nazywa się on Sonoma Green Matt i naszym zdaniem świetnie pasuje do bryły tego auta. Według informacji uzyskanych w sieci, pomalowanie w ten sposób Audi RS7 kosztuje 34 190 złotych.

Przy bazowej cenie tego modelu, która zaczyna się od 636 500 złotych, nie jest to tak naprawdę wysoka kwota. Z pewnością przy odsprzedaży będzie to dodatkowym atutem podnoszącym wartość.

To Porsche 911 Turbo S kosztuje prawie 2 miliony zł. Ktoś zapłacił 400 000 zł za sam lakier (wideo)

Dla przypomnienia, pod maską RS7 pracuje 600-konny silnik 4.0 V8. Napęd na wszystkie koła Quattro pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,6 sekundy. Prędkość maksymalna to w zależności od wybranego pakietu 250, 280 lub 305 km/h.