Zarobił kasę na YouTube i kupił za nią nowego Huracana STO. Już zdążył go skasować (wideo)

Jeszcze kilkanaście/kilkadziesiąt lat temu, wszystkie dzieci marzyły aby zostać strażakiem, policjantem czy prawnikiem. Dzisiaj każdy młody chce zostać „jutuberem”.

Dzieciaki oczekują szybko zdobytej sławy i ogromnych pieniędzy, które niewątpliwie są w tym biznesie. Czy to słuszne, czy nie, to już zostawiamy każdemu do indywidualnej oceny.

Ponad 6 lat więzienia dla youtubera. Chwalił się w sieci swoją głupotą za kierownicą AMG (wideo)

Zarobki tzw. „influencerów” naprawdę potrafią być imponujące. Niektórzy nie mają żadnego problemu, aby kupić nowe AMG z salonu, a później na nagraniu je zniszczyć. Zarobki uzyskane z tego filmu pozwolą z pewnością na zakupienie kilku kolejnych sztuk.

W przypadku pokazanym na załączonym nagraniu wideo raczej nie było to celowe. Jeden z youtuberów odebrał niedawno swoje Lamborghini. Jest to Huracan STO z napędem na tył.

W komorze silnika drzemie 5.2 litrowy silnik V10, który generuje 640 koni mechanicznych oraz 565 niutonometrów momentu obrotowego. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 3 sekundy.

Próbował dogonić BMW M3 znanego youtubera. Swoim Golfem GTI nie miał z nim szans (wideo)

Podczas jednego z nagrań, którego na szczęście dokonano na zamkniętym terenie, doszło do kolizji. Kierowca przesadził z prędkością i nie zdołał wyhamować przed końcem pasa.