Z przymusu pojechał na zlot ciężarówek. Pokazał miłośnikom motoryzacji, jak ich nie lubi (wideo)

Dla wielu z nas ciężarówki to tylko i wyłącznie maszyny do ciężkiej roboty. Mają one sprawnie przetransportować spory ładunek z punktu A do punktu B.

Jak praktycznie w każdej grupie kierowców, również tutaj dla niektórych jest to coś więcej niż miejsce pracy. Dbają oni o swoje ciągniki i próbują je modyfikować.

Dla “żartu” wypuścił na rowerzystę chmurę spalin. Internauci uprzykrzyli mu życie (wideo)

Właśnie dla nich organizowane są często zloty ciężarówek, gdzie bez problemu znajdziesz bardzo efektownie wyglądające egzemplarze. Często odbywają się tam również „parady”, na których zobaczysz je w akcji.

Jeden z kierowców, który brał w niej udział, chyba jednak nie miał najlepszego humoru. Postanowił uprzykrzyć życie fanom motoryzacji, którzy podziwiali przejeżdżające TIR-y.

W swoim egzemplarzu posiada zmodyfikowany układ wydechowy, który pozwala na generowanie gęstej chmury spalin. Stwierdził, że „poczęstuje” nią siedzące na poboczu osoby.

Facet z Corvette nie uznaje jazdy na suwak. Gość z pickupa w dieslu szybko go tego oduczył (wideo)

Z pewnością nie było to dla nich ani trochę przyjemne. Wdychanie gęstego dymu wytwarzanego przez wielki silnik diesla może się skończyć naprawdę źle.

Rolling coal on people from IdiotsInCars