Wsiadł do nowego Ferrari i uznał, że wnętrze mu się nie podoba. Polacy pokazali “jak się to robi”

Niektórzy potrafią mieć naprawdę wyszukany gust. Dla takich osób czasami nawet marka taka jak Ferrari nie jest w stanie zapewnić wystarczająco wysokiego poziomu wykończenia auta.

Na szczęście, nie oznacza to, że takie osoby nigdy nie będą w stanie kupić auta, które ich zadowoli. Wystarczy po prostu wiedzieć dokąd się udać, aby w odpowiedni sposób poprawiono fabrykę.

Ferrari SF90 Stradale Carlex
Ferrari SF90 Stradale Carlex

Po akcji Polaków BMW X6 M wygląda jak milion dolarów. Producent nie potrafi aż tak zadowolić

Jednym z takich miejsc jest polska firma Carlex Design, która potrafi uczynić cuda. Są oni w stanie odmienić wnętrze każdego auta nie do poznania.

Tym razem pod ich „nóż” wpadło Ferrari SF90 Stradale. Wyjątkowy, włoski supersamochód z napędem hybrydowym opartym o 4.0 litrowy silnik V8. Kierowca ma tu do dyspozycji aż 1000 koni mechanicznych.

Właścicielowi nie odpowiadało wykończenie wnętrza zamówionego przez siebie egzemplarza. Polakom udało się to naprawić i teraz wygląda ono naprawdę spektakularnie.

Ferrari SF90 Stradale Carlex
Ferrari SF90 Stradale Carlex

Nie był zadowolony z wnętrza swojego Ferrari 812 GTS. “Polacy zrobili mu je lepiej” (wideo)

Nie wiemy ile Carlex Design życzy sobie za taki „tuning”, ale z pewnością tanio nie jest. Tak czy siak, efekt końcowy robi piorunujące wrażenie i wydaje nam się, że jest warty każdych pieniędzy.