Wsiadł do auta i po prostu wcisnął gaz do dechy. “Bardzo efektowne wyjście z progu” (wideo)

Zachowanie niektórych kierowców naprawdę trudno jest wytłumaczyć. Wskakując za kółko zachowują się jakby zasiadali za sterami statku kosmicznego i nie wiedzieli co ze sobą zrobić.

Sytuacja przedstawiona na załączonym nagraniu wideo jest jednym z takich przykładów. Oglądając je będziesz zdumiony, że da się „odwalić” tak efektowny numer.

Ferrari wyskoczyło w powietrze na autostradzie. “Już wie, po co to ograniczenie prędkości” (wideo)

Po wejściu do auta nawet nie udało mu się poprawnie zamknąć drzwi. Chwilę później wcisnął gaz do dechy i rozpędził się w stronę skarpy, z której wyskoczył.

Trafił na przejeżdżający akurat drogą samochód, któremu po prostu przejechał po dachu. Mamy nadzieję, że żadnemu z uczestników tego zdarzenia nic poważnego się nie stało.

Kierowca najprawdopodobniej wykonywał chwilę wcześniej jedną z najmniej przyjemnych czynności, czyli tankowanie. Wysoki rachunek mógł sprawić, że po prostu zwariował.

Ten kraj to stan umysłu. Nie widziałeś jeszcze tylu dziwnych zdarzeń w jednym miejscu (wideo)

Bardziej prawdopodobne jest jednak to, że był pijany lub pod wpływem innych środków odurzających. Istnieje bardzo mała szansa, że ktoś trzeźwy zachowałby się w tak dziwny sposób.

Didn’t even close the door properly from IdiotsInCars