Wpuścił swojego synka do BMW M340i. “Od małego trzeba uczyć jak narobić hałasu” (wideo)

Wielu z nas pasjonuje się motoryzacją od najmłodszych lat. Z pewnością niektórzy kojarzą opowieści dziadków czy rodziców, którzy mówią, że od małego zapamiętywałeś marki i modele samochodów.

Nie wszyscy mieli jednak możliwość obcowania ze sportowymi autami. Dzieciak widoczny na załączonym nagraniu wideo mógł obejrzeć sobie z bliska BMW M340i G20.

Jedni odbierają dzieci ze szkoły Dacią. On wpadł po syna Aston Martinem za 13 mln zł (wideo)

Ojciec wpuścił swojego synka na fotel kierowcy i odpalił 3.0 litrowy silnik R6. Seryjnie generuje on moc 374 koni mechanicznych oraz 500 niutonometrów momentu obrotowego.

Dzięki napędowi xDrive auto potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 4,4 sekundy, co jest rewelacyjnym wynikiem. Prędkość maksymalna została natomiast ograniczona elektronicznie do 250 km/h.

Mały chłopczyk został zachęcony do wciśnięcia gazu do dechy. Nie był w stanie jeszcze do niego dobrze sięgnąć, ale w końcu mu się to udało. Zmodyfikowany układ wydechowy zrobił swoje.

Chłopiec nie mógł oderwać wzroku od Huracana. Właściciel to zauważył i zareagował (wideo)

Słysząc głośny dźwięk 6 cylindrów początkowo trochę się przeraził. Po chwili, gdy zrozumiał że wszystko jest w porządku, na twarzy dzieciaka pojawił się szeroki uśmiech.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Greg (@liranzog20)