Wideorejestrator w samochodzie to podstawa. Policjanci: “Nie uwierzylibyśmy panu” (wideo)

Sytuacja przedstawiona na załączonym nagraniu wideo jest idealnym przykładem na to, że warto wyposażyć swoje auto w wideorejestrator. Za zaledwie kilkaset złotych możemy czasami „uratować sobie tyłek”.

Autor załączonego nagrania wideo poruszał się nocą po drodze krajowej numer 105. Przydarzyło mu się to na odcinku między Świerznem a Stuchowem w województwie zachodniopomorskim.

“No już, otrąbiłeś. A teraz do psychiatry.” Polak z kamerką chciał zabłysnąć w Internetach (wideo)

W pewnym momencie zauważył, że przy prawej krawędzi jezdni spaceruje pieszy. Nie spodziewał się, że będzie on miał zamiar wskoczyć mu prosto pod koła.

Niestety, właśnie tak się stało. Mimo ostrego hamowania nie udało się uniknąć potrącenia. Pieszy wylądował na masce i przedniej szybie, ale nie stracił przytomności.

Na miejsce przyjechali policjanci, którzy obejrzeli nagranie z kamerki. Stwierdzili, że gdyby nie wideo, to nie uwierzyliby w wersję wydarzeń przedstawioną przez kierowcę.

Policjanci bezradni w ustaleniu właściciela Astry. Nie pomagają nawet numery rejestracji (wideo)

Potrącony mężczyzna został zabrany do szpitala, był trzeźwy. Jeszcze przed przyjazdem policji zapytał kierowcę, czy podrzuci go do domu. To smutne, że niektóre osoby podejmują tak drastyczne próby samobójcze.