Tak mógłby wyglądać włoski rywal Panamery. “Jedna z najładniejszych limuzyn na rynku”

Obecnie na rynku istnieje tylko jedna marka, która niegdyś produkowała wyłącznie samochody sportowe, a teraz ma w ofercie również limuzynę. Chodzi nam tu oczywiście o Porsche i Panamerę.

Aston Martin również podjął taką próbę w przeszłości, ale model Rapide nie jest już oferowany. Póki co, pierwszym krokiem w stronę poszerzenia oferty wśród takich producentów jest zbudowanie SUV-a.

Porsche Panamera 4S E-Hybrid 2.9 560 KM. “Ta hybryda plug-in to najlepszy wariant w ofercie”

Robi tak już Lamborghini, Aston Martin, Porsche czy Maserati. Wkrótce dołączy do nich również Ferrari z długo wyczekiwanym modelem Purosangue.

A jak mogłoby wyglądać Ferrari w nadwoziu sedan? Grafik komputerowy sugardesign_1 postanowił to sprawdzić. Jego zdaniem, najlepiej do takiej „modyfikacji” pasowałby model Roma.

Właśnie na jego bazie stworzył swoją wizję. Trzeba przyznać, że robi ona ogromne wrażenie i wydaje nam się, że cieszyłaby się sporym powodzeniem.

Miał nie powstać, ale chyba jednak coś się święci. “Ferrari testuje nowy model tylko nocą” (wideo)

Pod maską moglibyśmy znaleźć ten sam napęd co w Romie. Mowa zatem o podwójnie turbodoładowanym V8 o pojemności 3.9 litra i mocy 620 koni mechanicznych. Inżynierowie mogliby natomiast wycisnąć z niego jeszcze trochę więcej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sugarchow (@sugardesign_1)