Szybką reakcją uniknął groźnego zderzenia. “Tomuś z Passerati ma w nosie znak Stop” (wideo)

Pionowego znaku B-20 nie można pomylić z żadnym innym. Czerwony ośmiokąt z wielkim, białym napisem „STOP” jest naprawdę trudny do przeoczenia na drodze.

Jak się jednak okazuje, trafiają się kierowcy, którzy potrafią go zignorować. Nie zdają sobie sprawy, jak wielkie zagrożenie stwarzają takim zachowaniem.

Nie chciało im się zatrzymywać przed znakiem STOP. Nie wiedzieli, że są obserwowani (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz bardzo niebezpieczny manewr, który mógł się skończyć tragicznie. Niewiele brakowało, a doszłoby do groźnego w skutkach wypadku.

Autor filmu spokojnie podążał drogą z pierwszeństwem pojazdu. Nagle, gdy zbliżył się do skrzyżowania, tuż przed maską przeleciał mu srebrny Volkswagen Passat.

Jego kierowca kompletnie zignorował nakaz zatrzymania się przed wjazdem na skrzyżowanie. Ewidentnie widzimy, że stoi tam znak STOP, ale gość z Passata nic sobie z tego nie robi.

Życie przeleciało mu przed oczami. Tak samo jak kierowca, który zignorował znak STOP (wideo)

Mało tego, na asfalcie dodatkowo wymalowany był wielki napis STOP, ale jak widać, niektórzy potrafią go przeoczyć. Szybka reakcja autora nagrania pozwoliła na uniknięcie wypadku, ale również rozbicia swojego samochodu na barierkach.