Szaleniec z Toyoty nie miał zamiaru nadrabiać kilometrów. “Musiałem tutaj zjechać” (wideo)

Wyjeżdżając na wakacje często trafiamy w miejsca, w których jeszcze nigdy wcześniej nie byliśmy. Może to powodować pewne kłopoty podczas jazdy nowymi drogami.

Nie zawsze mamy pewność w który zjazd dokładnie mamy skręcić, a ekran nawigacji nie pokazuje tego odpowiednio przejrzyście. Można się wtedy nieźle pogubić.

Przegapił zjazd z autostrady i stanął na lewym pasie. Wypadku nie dało się już uniknąć (wideo)

W pewnych momentach może być już za późno na wykonanie manewru. Jak jednak widać na załączonym nagraniu wideo, niektórzy kierowcy tak łatwo się nie poddają.

Są wśród nas tacy, którzy za wszelką cenę znajdą sposób na naprawienie błędu. Byle tylko nie nadrobić większej liczby kilometrów i nie zawracać przy następnej możliwości.

Taką brawurą popisał się kierowca Toyoty Corolli. Przecisnął się między ciężarówkami i przejechał przez pas zieleni. Na szczęście nie stracił panowania nad samochodem i udało mu się wrócić na asfalt.

Oszołom z Opelka zajechał drogę ciężarówce i ryzykował życie, bo przegapił zjazd (wideo)

Znajdując się w podobnej sytuacji nie podejmujmy takiej decyzji. Dużo bezpieczniej, i przede wszystkim zgodnie z prawem, będzie jeśli zjedziemy przy kolejnej okazji.