Rosjanin z AMG chciał być jak koledzy z “Insta”. “Szpan” okazał się trudniejszy, niż myślał (wideo)

W sieciach społecznościowych od czasu do czasu pojawiają się nagrania, na których nieodpowiedzialni kierowcy chwalą się swoimi popisami. Jednym ze sposobów jest szybka jazda pomiędzy autami na zatłoczonej drodze.

Tacy delikwenci często zmieniają pas ruchu, przeciskają się na centymetry między samochodami i korzystają z pobocza. Niektórzy czują się na tyle pewnie, że dodatkowo próbują jechać w poślizgu.

Skasował swoje Lambo na ekspresówce. Chciał śmigać między autami jak w filmach (wideo)

Właściciel Mercedesa C63 AMG, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo, również chciał mieć w swoim „portfolio” taki film. Poprosił więc znajomego jadącego za nim o włączenie nagrywania.

Okazało się, że wcale nie jest to jednak takie proste. Gość z AMG na szczęście nie ujechał zbyt daleko i po chwili został przyblokowany przez innych uczestników ruchu.

Mamy nadzieję, że ta „porażka” zniechęci go do podejmowania kolejnych prób. Wbrew pozorom, nie jest to ani atrakcyjne, a już na pewno ani trochę bezpieczne.

Leci Ferrari 370 km/h między autami. Jedna ręka na kierownicy, bo musi przecież to nagrać (wideo)

Widoczna na załączonym nagraniu C-Klasa AMG to ostatnia generacja, pod maską której pracuje 6.2 litrowe V8. W zależności od wariantu produkuje ono od 457 do 517 koni mechanicznych, które są przekazywane na tylną oś.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez – ❤ – (@amgclublov)