Rosjanin prowadzi stopą swoje AMG przy 200 na godzinę. “Kompletny brak wyobraźni” (wideo)

Nawet podczas „normalnej” jazdy samochodem należy na kierownicy trzymać obie ręce. Zapewnia nam to stabilność i możliwość szybkiej reakcji w nagłej sytuacji.

Bardzo ważne jest to również w przypadku poruszania się z większą prędkością. Niestety, często możemy zauważyć kierowców, którzy lekceważą tę zasadę.

Do jazdy tym Ferrari wystarczy tylko jedna ręka. Zwariujesz, gdy zajrzysz do jego wnętrza (wideo)

Gość widoczny na załączonym nagraniu wideo przebił swoją ignorancją chyba wszystkich. Postanowił prowadzić swojego Mercedesa Klasy C AMG jedną… stopą.

Oczywiście musiał wszystko uwiecznić nagrywając to telefonem. Osiągnięcie prędkości przekraczającej 200 km/h nie było dla niego żadnym problemem.

Mamy nadzieję, że był to jedyny tego typu wyczyn w jego wykonaniu i już nigdy więcej tego nie powtórzy. Może do tej jego małej główki dotarło jak wielkie niebezpieczeństwo stwarza taką głupotą.

Jakim konkretnie wariantem C Klasy AMG dysponował – tego nie wiemy. Producent oferował generację W202 w trzech wersjach: C36, C43 oraz C55 AMG.

Leci Ferrari 370 km/h między autami. Jedna ręka na kierownicy, bo musi przecież to nagrać (wideo)

Najsłabszy napędzany jest 3.6 litrowym silnikiem R6 o mocy 280 koni mechanicznych. Najmocniejszy natomiast to już 5.5 litrowe V8 generujące 347 koni mechanicznych. W obu przypadkach prędkość maksymalna to 250 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez – ❤️‍ – (@amgclublov)