Robert Lewandowski wymęczony przez fanów. “A wystarczyło zamknąć dach w Bentleyu” (wideo)

Jak już pewnie większość z nas wie, Robert Lewandowski spełnił niedawno marzenie swoje, oraz wielu swoich fanów. Udało mu się podpisać kontrakt z legendarną FC Barceloną.

Bycie piłkarzem takiego formatu niesie za sobą wiele przyjemności. Nie brakuje jednak również smutnych „obowiązków”, chociażby w postaci wszędobylskich fanów proszących o zdjęcie czy autograf.

Robert Lewandowski musi oddać kluczki od Audi RS E-Tron GT. W zamian dostanie słabszą Cuprę

Z pewnością Robertowi nie pomaga w tym również auto, którym porusza się ostatnio po Barcelonie. To Bentley Continental GT Convertible W12.

Jazda samochodem bez dachu sprawia, że fani mają jeszcze łatwiejszy „dostęp” do gwiazdy FC Barcelony. Jak widać na załączonym nagraniu wideo, Robert ma już tej „bliskości” chyba trochę dość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Nie ma się co dziwić, kiedy młodzież próbuje praktycznie wejść mu do środka samochodu. W przypadku auta bez otwieranego dachu byłoby Lewemu chyba jednak trochę łatwiej.

Pod maską jego egzemplarza pracuje 6.0 litrowy silnik W12. Generuje on moc 635 koni mechanicznych oraz 900 niutonometrów momentu obrotowego.

Tym Ferrari jeździł Robert Lewandowski. Teraz możesz je mieć. Aktualna cena to tylko 232 000 zł

W razie potrzeby, może on „uciec” od sławy przyspieszając od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy. Może też z zawrotną prędkością minąć Monachium na niemieckiej autobahn pędząc aż 333 km/h.