Przewoził dziecko bez fotelika. “Wypadło przez okno z Tesli i nawet się nie zorientował” (wideo)

Słysząc o niektórych sytuacjach, w których biorą udział dzieci, czasami mamy wrażenie, że nie wszyscy powinni mieć możliwość zostania rodzicem. Nieodpowiedzialność niektórych osób bywa porażająca.

Niestety kilkakrotnie dowiadywaliśmy się już na przykład o zostawieniu dziecka w samochodzie podczas upału. Kończyło się to zazwyczaj bardzo tragicznie.

Zostawili dziecko w aucie i poszli na zakupy. Szybka reakcja policji zapobiegła tragedii (wideo)

Załączone nagranie wideo przedstawia kolejną mrożącą krew w żyłach sytuację. Kierujący Teslą Model S podróżował ze swoim dzieckiem. Nie było ono jednak w odpowiedni sposób przewożone.

Maluch nie był zapięty w foteliku i po prostu biegał sobie po tylnej kanapie. Jakby tego było mało, w tylnych drzwiach zostawiono szeroko otwarte okno.

Na jednym ze skrzyżowań dziecko niestety wypadło przez szybę na asfalt. Rodzic nawet tego nie zauważył i po prostu odjechał dalej. Nie rozumiemy jak można być tak nierozgarniętym.

Czekał, aż otworzy się brama. Nagle przed nosem “przeleciała” pijana kobieta z dzieckiem (wideo)

Na szczęście po chwili wokół dziecka pojawiło się mnóstwo osób, które były świadkami tego zdarzenia. Ludzie zaopiekowali się maluchem i wyczekali do powrotu rodzica.

No child seat, no seat belt, windows wide open near the child and doesn’t notice the child falling out of the window. from IdiotsInCars