Policyjny pościg za naćpanym motocyklistą, który upadł przy radiowozie. “Brawo Ty” (wideo)

Dopiero co informowaliśmy o policyjnym pościgu za motocyklistą będącym pod wpływem narkotyków. Taka sytuacja miała niedawno miejsce na ulicach Torunia.

Nie trzeba było długo czekać, aby funkcjonariusze policji opublikowali kolejne nagranie z podobnej akcji. Tym razem ręce pełne roboty mieli stróże prawa z Zielonej Góry.

“Wciągnął kreskę i wsiadł na motocykl”. Tak uciekał przed wymiarem sprawiedliwości (wideo)

Podczas kontroli jednego z samochodów osobowych usłyszeli dźwięk nadjeżdżającego motocykla. Kierujący jednośladem stracił nad nim panowanie i przewrócił się tuż przy radiowozie.

Mężczyzna dziwnie się zachowywał i chciał jak najszybciej wrócić na motocykl i odjechać. Policjanci poprosili go, aby się zatrzymał, ale on nie miał zamiaru tego robić.

Rozpoczął się więc pościg, który zakończono po kilku minutach w pobliskim lesie. Jak się okazało, mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Pijany złapał gumę. Dmuchnął 3.7 promila i dalej chciał jechać. Policjant musiał go skuć (wideo)

Dodatkowo, badanie na obecność środków odurzających w organizmie dało pozytywny wynik. 29-latek był pod wpływem amfetaminy i marihuany. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.