Oto Volkswagen ID.Buzz z pakietem od Zyrus Engineering. Ma karbonowe koła za 24 tys. zł

Model ID.Buzz Volkswagena to jeden z najbardziej oczekiwanych i chyba najważniejszych modeli tego producenta w ciągu ostatnich kilku lat. Elektryczny busik z pewnością będzie się cieszył ogromnym zainteresowaniem.

Przeczuwają tak również firmy tuningowe, które już teraz zauważyli wielki potencjał do modyfikacji. Już w seryjnym wydaniu efektownie wyglądający van może prezentować się jeszcze ciekawiej.

Sportowy Volkswagen ID.Buzz na horyzoncie. Wszystkie auta z oferty otrzymają wariant GTX

Swoją wizję zaprezentowała tym razem ekipa Zyrus Engineering. Ich pakiet składa się ze stworzonych z włókna węglowego elementów karoserii, odpowiedniego obniżenia, oraz oczywiście nowych, 22-calowych kół, również wykonanych z karbonu.

Volkswagen ID.Buzz Zyrus Engineering
Volkswagen ID.Buzz Zyrus Engineering

Całość jest póki co tylko renderingiem, ale trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie. Kiedy tylko pierwsze egzemplarze trafią do klientów, wtedy z pewnością w skrzynce mailowej Zyrus Engineering pojawi się sporo zapytań ofertowych.

Mieli już okazję sprawdzić Volkswagena ID.Buzz. “To nowy rodzaj samochodu rodzinnego” (wideo)

Firma tuningowa pozwoliła się już finansowo przygotować na taką modyfikację. Pakiet zmian nadwozia to koszt co najmniej 11 900 euro (56 000 zł), a felgi to dodatkowe 4 999 euro (23 500 zł).