Oni wiedzą jak zrobić wrażenie. Wyprowadzili “na spacerek” trzy Bugatti Chirony (wideo)

Bugatti wprowadziło na rynek jedynie 500 egzemplarzy modelu Chiron. Spotkanie jednego z nich na ulicy nie jest więc łatwe. No chyba że trafisz do miejsca takie jak Monako.

Jest to państwo-miasto, w którym zobaczenie auta marki Bugatti jest najprawdopodobniej największe. Zdarzały się już przypadki, gdzie spotykano po dwa egzemplarze na raz.

Wyjechał na miasto Bugatti wartym 23,5 mln zł netto. Nie mógł się opędzić od fotografów (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz coś jeszcze bardziej ekscytującego. Na przejażdżkę po pobliskich górskich serpentynach zabrano aż trzy egzemplarze tego modelu.

Autor nagrania porusza się w standardowym Bugatti Chironie. Tuż za jego plecami pracuje 8.0 litrowy silnik W16, który generuje 1500 koni mechanicznych. Cena Chirona zaczynała się od około 12 500 000 złotych netto.

Bugatti Chiron Super Sport 300+
Bugatti Chiron Super Sport 300+

Kilka metrów przed nim podąża Bugatti Chiron Super Sport. Tam zwiększono moc poczwórnie turbodoładowanego silnika do 1600 koni mechanicznych i zwiększono prędkość maksymalną do 440 km/h. Koszt zakupu 1 z 40 egzemplarzy to około 15 200 000 złotych netto.

Na czele stawki widzimy natomiast Bugatti Chirona Sport. Tam, podobnie jak w pierwszym aucie, kierowca ma do dyspozycji 1500 koni mechanicznych. Jest on jednak nieco lepiej dostosowany do jazdy po zakrętach. Cena? około 14 000 000 złotych netto.

Blondynka myślała, że poszpanuje swoim Bugatti. “W tym mieście nie robi to już wrażenia” (wideo)

Mamy więc tu do czynienia łącznie z ponad 40 milionami złotych, oczywiście bez podatków. Taki widok musi robić wrażenie nawet w Monako.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez YouTuber 🎥 (@fipeux)