Musiał się popisać jakim jest kozakiem, więc “zaatakował” radiowóz. “Co za patologia” (wideo)

W naszym kraju policjanci niestety nie mogą liczyć na szacunek z każdej strony. Istnieją grupy osób, które nie pałają zbyt wielką sympatią do przedstawicieli tego zawodu.

Jednego z takich osobników możesz zobaczyć na załączonym nagraniu wideo. Mężczyzna nie mógł sobie odpuścić, gdy zobaczył stojący w środku Parku Zamkowego w Szamotułach radiowóz.

Policyjny pościg za naćpanym motocyklistą, który upadł przy radiowozie. “Brawo Ty” (wideo)

Poprosił znajomych o włączenie nagrywania wideo i rozpoczął swój popis. Najpierw chciał wejść na radiowóz, ale nie był na tyle sprawny fizycznie, żeby tego dokonać.

Jedyne, co mu się udało, to urwanie mocowania tablicy rejestracyjnej, którą zresztą później zabrał ze sobą. Z pewnością myślał, że dzięki temu nagraniu zyska „szacun na dzielni”.

Funkcjonariusze zostawili swój radiowóz tylko na chwilę. Chcieli pieszo sprawdzić okolicę parku, który nie cieszy się dobrą sławą jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Zdecydowali się wrócić do Volkswagena gdy usłyszeli krzyki z jego okolicy. Zdążyli zauważyć jedynie oddalającego się już miejsca mężczyznę.

Bezduszni Polacy cieszą się na widok płonącego radiowozu. “Żenujące komentarze” (wideo)

Ten, po kilku dniach, sam zgłosił się na komendę i przyniósł skradzioną wcześniej tablicę rejestracyjną. Sporządzono wniosek o jego ukaranie do Sądu Rejonowego w Szamotułach.