Matka chciała swoim dzieciom pokazać pociąg z bliska. Stanęła Skodą między szlabanami (wideo)

Redaktorzy działu kontakt24 redakcji TVN24 każdego dnia otrzymują od czytelników przerażające nagrania. Często ukazują one totalną bezmyślność ich bohaterów.

Tym razem mamy do czynienia z sytuacją, która rozegrała się na jednym z warszawskich przejazdów kolejowych. Już niejednokrotnie słyszeliśmy o kierowcach, którzy „utknęli” między zamkniętymi szlabanami.

Wjechał na przejazd przy otwartych szlabanach. “Może zapłacić nawet 30 tys. zł grzywny” (wideo)

Teraz jednak aż ciężko nam uwierzyć w to, co widzimy na nagraniu. Na torowisku, przez które za chwilę miał przejeżdżać pociąg, kobieta „zaparkowała” Skodę Fabia.

Następnie wyszła ze swoimi dziećmi z auta, aby podziwiać pojazd szynowy. Chciała swoim pociechom pokazać go z bliska. Nie zabrakło również wykonania kilku pamiątkowych zdjęć.

Dróżnik obsługujący przejazd od razu wykonał stosowne procedury i nakazał maszynistom w okolicy zmniejszenie prędkości do 20 km/h. Na szczęście tym razem nie doszło do tragedii.

Kombinator z Forda wszystkich wykiwał. Aż się za nim kurzyło gdy szlabany się podniosły (wideo)

Na miejsce wezwano szybko Straż Ochrony Kolei, która wylegitymowała kobietę. Została ona ukarana mandatem, ale niestety nie wiemy jakiej wysokości.

Źródło: kontakt24.tvn24.pl