Ma jedną rękę, ale jeździ lepiej niż Ty. “Przy 250 puszcza kierownicę i zmienia ustawienia” (wideo)

Niestety, wielu osobom zdarzają się wypadki, które mogą mieć tragiczne skutki na całą resztę życia. Dla niektórych niepełnosprawność nie jest jednak powodem zaprzestania swojej największej pasji.

Widzieliśmy już kilkakrotnie osoby, które na przykład mimo bezwładu nóg nadal jeżdżą samochodami. I często są to nawet sportowe auta, jak chociażby nowe BMW M4 Competition.

Mimo paraliżu obu nóg kupił sobie nowe BMW M4 Competition. Ma “pod ręką” 510 KM (wideo)

KTM X-Bow GT2
KTM X-Bow GT2

To, co robi gość widoczny na załączonym nagraniu wideo, jest chyba jeszcze bardziej imponujące. Mężczyzna stracił część przedramienia i teraz może posługiwać się tylko jedną ręką.

Nie przeszkadza mu to jednak w naprawdę szybkiej jeździe samochodem po torze wyścigowym. Na nagraniu widzimy jak radzi sobie na Nurburgringu za kółkiem KTM X-Bow GT2.

To istna wyścigówka, która waży zaledwie 1050 kilogramów, a jej silnik 2.5 TFSI dysponuje mocą 700 koni mechanicznych. Oprócz trzymania kierownicy, gość musi również zmieniać tą samą ręką ustawienia.

KTM X-Bow GT2
KTM X-Bow GT2

Na co dzień śmiga Audi RS6 C7. Bezwład nóg nie przeszkodził mu w realizacji marzeń (wideo)

Czasami robi to nawet przy prędkości przekraczającej 250 km/h. Pasażer, który nagrał ten krótki film był zarazem zdumiony jak i przerażony. Nawet mimo ogromnych przeciwności nie warto rezygnować z marzeń.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Misha Charoudin (@mgcharoudin)