Kierowca Audi poszedł po bandzie wyprzedzając tramwaj. “Jemu już tak wali w dekiel” (wideo)

Widząc zachowanie niektórych kierowców na drogach ciężko czasami znaleźć słowa do ich opisania. W sieci każdego dnia pojawia się sporo nagrań z wideorejestratorów, które ukazują takie sytuacje.

Na załączonym filmie widzimy kierującego Audi A6 C6 Avant, któremu najwidoczniej bardzo mocno się spieszyło. Postanowił on wykonać bardzo spektakularny manewr wyprzedzania.

TIR-owiec nie wierzył własnym oczom. Przy 80 km/h wyprzedził go facet na monocyklu (wideo)

Akcja miała miejsce w obszarze zabudowanym, gdzie przez środek jezdni przebiegają tory tramwajowe. Przystanki rozmieszczone są tam na chodnikach, co wymaga od kierowców szczególnego zachowania.

Widząc zatrzymujący się tramwaj musimy również za nim stanąć i umożliwić pieszym wejście przez ulicę do środka komunikacji miejskiej. Możemy ruszyć dopiero wtedy, gdy zrobi to tramwaj.

O tym też niestety nie pamiętał sam autor nagrania. Jemu również należy się kilka gorzkich słów za przejechanie obok tramwaju w momencie, w którym zatrzymał się na przystanku.

Tramwaj uciekł gdańszczance sprzed nosa. Nagle pojawił się bohater. “Dogonimy go” (wideo)

Kierowca Audi wiedział, że za chwilę będzie musiał stanąć, więc postanowił wszystkich „wykiwać”. Wyprzedził zatem autora nagrania oraz pojazd szynowy, wprawiając w zaskoczenie wszystkich podróżujących.