Kierowca AMG nie traci ostatnich minut wakacji. “Bierze poboczem wszystkich na A2” (wideo)

Na dwupasmowych drogach szybkiego ruchu, kierowcy aut osobowych muszą się liczyć z tym, że od czasu do czasu będzie trzeba odpuścić nogę z gazu. Na przykład w momencie, w którym jedna ciężarówka wyprzedza drugą.

Doskonale wiemy, że jest wielu kierowców, którzy są dosłownie uczuleni na tego typu manewry. Nie potrafią oni uszanować pracy i czasu innych i uważają, że droga należy tylko do nich.

Nie zdzierżył “zamulaczy” i poszedł swoją “Betą” poboczem. “Ten fragment A2 to dramat” (wideo)

Najczęściej spotykanym objawem niestosownego zachowania jest wyhamowanie kierowcy TIR-a w momencie, gdy zakończył on już swój manewr. Wykonują go kierowcy którzy niby się spieszą, ale nadal mają czas na takie „głupoty”.

Tym razem mamy na nagraniu uwiecznione coś nieco innego. Właściciel Mercedesa-AMG Klasy A, najprawdopodobniej w wersji 45 S 4MATIC+, nie miał zamiaru czekać, aż ciężarówka zjedzie z powrotem na prawy pas.

Stwierdził, że przecież jest tam jeszcze kawałek asfaltu, z którego nikt nie korzysta. Postanowił po prostu wyprzedzić oba TIR-y poboczem.

Mruga długimi i wyprzedza poboczem. Pirat z Audi A4 z dzieckiem na przednim fotelu (wideo)

W ruch poszło 421 koni mechanicznych i 500 niutonometrów, które są produkowane przez silniczek 2.0. Producent deklaruje przyspieszenie do 100 km/h w 3,9 sekundy oraz prędkość maksymalną na poziomie 270 km/h.

https://youtu.be/NtBmLXFkcMg