Kamerkowicz bez grama wyobraźni. “Nie hamuję, bo to pierwszeństwo mi się należy!” (wideo)

Wiele miejskich skrzyżowań wyposażonych jest w sygnalizację świetlną. Pozwala ona na sprawne regulowanie ruchem i zapobiega tworzeniu się ogromnych korków.

Jak jednak każde z urządzeń, potrafi ulec awarii. Wtedy nad drogą mruga jedynie żółte światło i jest to sygnał dla kierowców, aby stosowali się do oznakowania.

Autobusiarz wymusza pierwszeństwo na rondzie. “Gada przez komórkę i jeszcze się pulta” (wideo)

Autor załączonego nagrania wideo jechał drogą z pierwszeństwem przejazdu. Chyba jednak trochę zbyt bardzo wziął to sobie do serca i zachował się kompletnie nieodpowiedzialnie.

Doskonale widział, że kilku kierowców nadjeżdża z lewej strony. Nie zamierzał jednak ustępować im pierwszeństwa, nawet nie dotknął hamulca tylko parł do przodu w ich stronę.

Efektownym manewrem przecisnął się między nimi, najprawdopodobniej cudem nie doprowadzając do żadnego kontaktu. Najwidoczniej stosuje on zasadę „mam pierwszeństwo, więc mi się należy”.

Śpioch z Fiata Palio wymusił pierwszeństwo. Typ z “męską torebką” wyszedł go wyjaśnić (wideo)

Szkoda tylko, że brak mu wyobraźni i nie potrafi on zrozumieć jak wielkie zagrożenie stworzył. Mogło się to skończyć naprawdę tragicznie. No ale przecież – on miał pierwszeństwo!