Jego elektryczny pickup nie potrzebuje slipu, by zwodować łódkę. “A komu to potrzebne?” (wideo)

Kto z nas nie lubi spędzać wolnego czasu nad wodą? Morze czy mazurskie jeziora to najchętniej obierane przez wczasowiczów kierunki w okresie letnim.

Wielu z nich zabiera nad wodę własny sprzęt. Motorówki, żaglówki czy skutery wodne trzeba jednak najpierw zwodować, aby móc miło spędzać czas. Nie zawsze jednak to wychodzi.

Jedziesz na Mazury popływać łódką? Mamy instrukcję jak nie należy jej wodować (wideo)

Z pewnością nie raz słyszałeś już o przypadku, w którym ktoś zbyt ochoczo wjechał autem z przyczepką do wody i nie mógł już z niej wyjechać. Niestety, raz na jakiś czas się tak zdarza.

Bohater załączonego nagrania wideo udowodnił, że on nie ma z tym żadnego problemu. Uznał, że jego elektryczny pickup Rivian R1T jest idealny do wodowania, nawet jeśli w pobliżu nie ma żadnego slipu.

Wjechał on do jeziora tak głęboko, aż łódka na przyczepce zaczęła unosić się na wodzie. Następnie znajoma odpięła mocowanie i po chwili jednostka była gotowa do użytku.

Porsche Cayman mało praktyczne? Bez problemu pociągnie skuter wodny na mazury (wideo)

Z pewnością musi być on bardzo dumny ze swojego elektryka. Nie wiemy jaki dokładnie jest to wersja napędowa, ale Rivian ma w ofercie auta o mocy 402, 700 i 754 koni mechanicznych.