Jedni odbierają dzieci ze szkoły Dacią. On wpadł po syna Aston Martinem za 13 mln zł (wideo)

Czy pamiętasz czasy, w których chodziłeś do szkoły podstawowej? Jeśli już wtedy interesowałeś się motoryzacją, z pewnością marzyłeś o tym, aby pewnego dnia ojciec odebrał Cię ze szkoły wymarzonym autem.

Chłopak widoczny na załączonym nagraniu wideo może mówić o wielkim szczęściu. Jego tacie całkiem nieźle się powiodło i był on w stanie spełnić swoje zachcianki.

Dzieciaki były zachwycone Golfem R. Zrobił dla nich “Launch Control” pod szkołą (wideo)

Niedawno w jego garażu stanął nowy Aston Martin Valkyrie. To kosmicznie wręcz wyglądające auto jest wyścigówką, w której udało się uzyskać homologację drogową.

Każde pojawienie się tego modelu na drogach publicznych robi ogromne wrażenie. Tym razem właściciel postanowił, że odbierze nim swojego synka ze szkoły.

2023 Aston Martin Valkyrie Spider
2023 Aston Martin Valkyrie Spider

Z pewnością możemy stwierdzić, że nie ma zbyt wielu sposobów, aby wykonać tę czynność jeszcze bardziej efektownie. Pozostaje nam tylko pozazdrościć, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Aston Martin Valkyrie napędzany jest układem hybrydowym, którego sercem jest 6.5 litrowy silnik V12. Kierowca otrzymuje do dyspozycji łącznie 1176 koni mechanicznych, które pozwalają na osiągnięcie prędkości 402 km/h.

To pierwszy taki Aston w kraju. Dał za niego 14 mln złotych, ale jeszcze nim nie pojeździ (wideo)

Łącznie zbudowanych zostanie 150 egzemplarzy tego modelu w wersji coupe, oraz 85 roadsterów. Cena każdego z nich śmiało przekracza barierę 10 000 000 złotych.