“Gangster” z VW Arteona obrażony za wolną zmianę pasa na S7. “Prawie zabił dziecko” (wideo)

Agresja za kierownicą to najmniej pożądana cecha na drogach publicznych. Zachowania niektórych osób potrafią być naprawdę bezmyślne i piekielnie niebezpieczne.

Policjanci poszukują właściciela niebieskiego Volkswagena Arteona, który doprowadził do bardzo groźnie wyglądającej kolizji. Sytuacja miała miejsce na trasie S7 między Ostródą a Olsztynkiem, na jezdni w kierunku Warszawy.

Naczepa na mokrym poleciała bokiem. Kierowca odjechał z miejsca kolizji, ale go dogonili (wideo)

Podróżująca Seatem Ibiza rodzina z 4-letnim synkiem została zepchnięta przez wyżej wymienionego delikwenta. Najwidoczniej nie spodobało mu się, że przepisowo wyprzedzali oni inne pojazdy.

Seat Ibiza
Seat Ibiza fot. Sergiusz Rózicki

Takie zachowanie niestety nie jest nowością na polskich drogach. Od czasu do czasu możemy trafić na „szeryfów”, którzy spieszą się bardziej niż inni i aż się „gotują” jeśli ktoś zajmuje im lewy pas.

Kiedy gość z VW Arteona ostatecznie miał już wolny pas do odjazdu, postanowił wykonać najgłupszą rzecz w swoim życiu. Nagłym manewrem zajechał drogę Seatowi i ostro wyhamował.

Kierowca hiszpańskiego hatchbacka chciał uniknąć kolizji i odbił kierownicą. Niestety, stracił wtedy panowanie nad autem, które po chwili uderzyło w barierki i wylądowało na pasie zieleni.

Seat Ibiza
Seat Ibiza fot. Sergiusz Rózicki

Pasażerom na szczęście nic poważnego się nie stało, skończyło się tylko na siniakach. Auto jest natomiast kompletnie zniszczone, a w środku wystrzeliły poduszki.

Kierowca karetki spowodował kolizję i po prostu odjechał. Gonił ambulans na piechotę (wideo)

Sprawca oczywiście nie miał zamiaru się zatrzymać, tylko ze strachu odjechał dalej. Mamy nadzieję, że szybko uda się ustalić jego personalia i wymierzyć mu sprawiedliwość.