Facet woził się Bugatti po stolicy i nagle “dostał z młotka”. Typ ze skutera miał też maczetę (wideo)

Już nawet w biały dzień i mimo dużego natężenia ruchu nikt z nas nie może się czuć bezpieczny. Bandyci bywają coraz bardziej bezczelni i atakują bez względu na okoliczności.

Do bardzo nieprzyjemnej sytuacji doszło ostatnio w stolicy Wielkiej Brytanii. Właściciel Bugatti Chirona został napadnięty podczas jazdy przez dwóch młodych gości na skuterach.

Złodzieje połasili się na pickupa z przyczepą. Nie mieli pojęcia, jaki “łup” jest w środku (wideo)

Napaść miała mieć charakter rabunkowy. Najprawdopodobniej złodzieje mieli zamiar ukraść mężczyźnie zegarek. Jak donoszą pewne źródła, miał on akurat na ręku czasomierz Rolex Daytona Platinum.

Bugatti Chiron zbita szyba
Bugatti Chiron zbita szyba

Dokładnej jego wartości nie znamy, ale w ogłoszeniach sprzedaży, które znaleźliśmy w sieci, pojawiały się kwoty nawet między 800 000 a 1 000 000 złotych. Jest to więc biżuteria w cenie domu czy naprawdę dobrego samochodu.

Bandyci podjechali na skuterze do Bugatti i jeden z nich zaczął młotkiem wybijać szybę kierowcy. Na szczęście właściciel auta zachował zimną krew i udało mu się odjechać.

Złodzieje zneutralizowani w prosty sposób. Właściciel auta zachował zimną krew (wideo)

Mrozi krew w żyłach informacja, że jeden z rabusiów miał ręku również maczetę. Aż strach pomyśleć do czego mogliby się oni posunąć gdyby właściciel zegarka odmówił współpracy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez WATCH CRIME LONDON (@watch_crime_ldn)