Ekscytacja po odbiorze prawka ją przerosła. Nie posłuchała mamy: “Ostrożnie córeczko” (wideo)

Chyba każdy z miłośników motoryzacji przeżywał okres, w którym wyczekiwał na otrzymanie wymarzonego dokumentu. Gdy w końcu, po wielu godzinach nauki i zdanym egzaminie w ręku trzymasz własne prawo jazdy.

Dla wielu osób pierwsze miesiące za kierownicą bywają bardzo ekscytujące. Zbyt duże emocje, które wtedy towarzyszą mogą niestety sprawić, że popełnimy kilka bolesnych błędów.

Myślał o “niebieskich migdałach” cofając starą Jettą. Później “uciekał gdzie raki zimują” (wideo)

Młoda dziewczyna, którą zobaczysz na załączonym nagraniu wideo, również w ten sposób to przeżywa. Postanowiła podjechać do swoich rodziców aby się pochwalić.

Wyjeżdżając spod rodzinnego domu, mama chciała uwiecznić jedne z pierwszych chwil swojej córki za kierownicą. Przypomniała jej tylko, żeby prowadziła ostrożnie.

Niestety, ostrożności zabrakło już na pierwszych kilku metrach. Dziewczyna nie zauważyła podczas cofania, że za chwilę wjedzie w betonowy słupek.

Zjeżdżając z lawety zniszczył karbonową felgę za 48 000 zł.Tak się kończy brak ostrożności (wideo)

Na szczęście kierowcy nic się oczywiście nie stało, ale z pewnością nie jest to wymarzone rozpoczęcie przygody z motoryzacją. Mamy jednak nadzieję, że taka sytuacja nauczy jej czujności.

https://www.reddit.com/r/IdiotsInCars/comments/x0rfqt/be_careful/