Drogowa przepychanka między kierowcami Audi. “Koksy w litewskim Q7 gonili A8 Polaka” (wideo)

Niektórym kierowcom wydaje się chyba, że na drogach znajdują się tylko oni i mogą na nich robić co im się tylko podoba. Nie zdają sobie sprawy, jak wielkie zagrożenie stwarzają dla innych.

Przykład pokazany na załączonym nagraniu wideo pochodzi z autostrady A1. Widzimy na nim kierowców dwóch egzemplarzy Audi, którzy najwidoczniej za sobą nie przepadają.

Kupił “bobra” M3 i świruje na A1. “Wytatuowany szaman chciał udzielać rekolekcji” (wideo)

Nie mamy informacji na temat powodu ich zachowania, ale najprawdopodobniej doszło między nimi do jakiejś sprzeczki chwilę wcześniej. Audi A8 ma przerysowany bok, więc możliwe, że miała tam miejsce jakaś drobna stłuczka.

Tak czy siak, dwóch rosłych mężczyzn z Audi Q7 na litewskich rejestracjach postanowiło gonić polskiego kierowcę A8. W pewnym momencie udało im się wjechać przed maskę limuzyny i mocno ją wyhamować.

“Gangster” z VW Arteona obrażony za wolną zmianę pasa na S7. “Prawie zabił dziecko” (wideo)

Na nagraniu nie widać też jak zakończyła się ta sprzeczka, ale mamy nadzieję, że kierowcy nie wykonywali już żadnych głupot na drodze. Całkiem niedawno byliśmy świadkami tego, jak może się zakończyć takie ostre wyhamowanie na drodze szybkiego ruchu.