Czapka Gucci uciska w głowę w wypożyczonym RS6. “Zachowuje się jakby uciekł z ZOO” (wideo)

Niestety wielu kierowców nie potrafi się zachować w momencie, w którym dostają do dyspozycji auto z dużym potencjałem. Zazwyczaj mają taką możliwość wyłącznie wynajmując je z wypożyczalni.

Nie jest to ich własność, więc też nie do końca dbają jak o swoje. Można być wtedy świadkiem bardzo dyskusyjnego stylu jazdy, który z respektowaniem przepisów nie ma nic wspólnego.

Ulizany Francuz wypożyczył AMG z Polski i szaleje. “Taką nam robią reklamę w UE” (wideo)

Dodatkowo, poczucia bezkarności dodają obce numery rejestracyjne. Sytuacja przedstawiona na załączonym nagraniu wideo miała miejsce we Francji, a jak widać po naklejce na szybie, auto ma polskie blachy.

Jest to Audi RS6 lub RS7 C8. Tak czy siak, pod maską pracuje 4.0 litrowy silnik V8, który generuje moc 600 koni mechanicznych oraz 800 niutonometrów momentu obrotowego.

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje 3,6 sekundy, a prędkość maksymalna to 305 km/h. Kierowca chciał skorzystać z tego potencjału, ale na drodze panował dość spory ruch.

Dwa kabanosy szarżują w wypożyczonym Audi. Jeden wciska gaz, drugi siedzi na “Insta” (wideo)

Zdecydował się więc na zastosowanie ryzykownego stylu jazdy, Nie brakowało w nim wyprzedzania poboczem czy przeciskania się między innymi autami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 🖤 (@tieks2rue)