“Andrzejek” pojechał w trasę. “On i jego Matiz nigdy wcześniej nie widzieli autostrady” (wideo)

Dla wielu kierowców jazda drogami szybkiego ruchu jest codziennością. Są też jednak tacy, którzy wyruszają w dalszą podróż maksymalnie raz w roku, albo i jeszcze rzadziej.

Nie zawsze więc potrafią się zachować na ekspresówce czy autostradzie. Może to powodować wiele niebezpiecznych sytuacji, nawet takich, które zagrażają życiu innych uczestników ruchu.

Gość aż się zakrztusił widząc TIR-a pędzącego pod prąd po Warszawie. “O ku**a!” (wideo)

Niestety stosunkowo często słyszy się o przypadkach, w których kierowca wjechał na taką drogę pod prąd. Niektórzy nawet nie orientują się, że popełnili tak poważny błąd.

Tym razem mamy przykład właściciela białego Daewoo Matiza. Koreańskie miejskie autko pędziło pod prąd lewym pasem ruchu. Jego kierowca nie miał pojęcia, że robi coś źle.

Nie zdziwił go nawet fakt, że autor nagrania jedzie prosto na niego, na czołówkę. Ten musiał w ostatniej chwili odbić na prawo, aby uniknąć tragicznego w skutkach zdarzenia.

Maluchem wjechał pod prąd na S5. 85-letni kierowca Fiata 126p nie miał szans na przeżycie

Mamy nadzieję, że nie doszło później do żadnej innej tragedii, niestety nie mamy na ten temat informacji. Wierzymy, że policjanci otrzymali zgłoszenie i surowo ukarali kierowcę Matiza.