18-latek zabrał koleżanki na przejażdżkę. “Jedna o własnych siłach musiała iść do szpitala” (wideo)

Zapewne każdy z nas pamięta pierwsze miesiące po odebraniu wymarzonego prawa jazdy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ciebie również siłą musieli wyciągać zza kierownicy.

Szczególnie, jeśli masz od razu do dyspozycji dość efektownie wyglądający samochód, którym chcesz w końcu trochę „poszpanować” na mieście. Wtedy do domu wracasz praktycznie tylko po to, żeby się przespać.

Rozbił Audi RS6 z wypożyczalni, bo wykonywał “challenge”. 21-latek został aresztowany (wideo)

Niestety, nie zawsze takie przejażdżki kończą się dobrze. Brak doświadczenia za kółkiem może spowodować, że dość szybko przekonamy się o różnych niebezpieczeństwach.

18-letni chłopak wybrał się niedawno swoim Renault na nocną wycieczkę po Rzeszowie. Do Laguny Coupe zabrał trzy koleżanki, z którymi miło spędzał wieczór.

W pewnym momencie niestety wymusił pierwszeństwo na jednym ze skrzyżowań. Aby uniknąć uderzenia w Mercedesa Klasy C odbił w prawo i wylądował na latarni i ścianie budynku.

Siła uderzenia była dość duża, ale na szczęście nic poważnego się nie stało. Jedna z dziewczyn odniosła lekkie obrażenia, ale samodzielnie była w stanie dotrzeć do pobliskiego szpitala.

22-latek chciał podriftować Mercedesem jak w filmach. “Tatuś będzie zadowolony” (wideo)

Policjanci, którzy przybyli na miejsce, stwierdzili że kierowca był trzeźwy. Z pewnością nie spodziewał się, że tak szybko skasuje swoje pierwsze auto.

Źródło: rzeszow-news.pl