1100-konna bestia na bazie Ferrari SF90 Stradale. Mansory “dało czadu” budując F9XX (wideo)

Po wydaniu ładnych kilku milionów złotych na najmocniejsze w ofercie auto marki Ferrari powinniśmy być zadowoleni z zakupu. Znamy jednak takie osoby, które są bardzo wymagające i koniecznie chcą się wyróżnić z tłumu.

Właśnie dla nich Mansory przygotowało pakiet dla modelu SF90 Stradale. Składa się on zarówno z elementów poprawiających stylistykę, jak i również ze zmian „pod maską”.

Dla Mansory 1000 KM to za mało. To Ferrari SF90 przyspiesza teraz do 100 km/h jak Bugatti Chiron

Jeśli 1000 koni mechanicznych z hybrydowego układu opartego o 4.0 litrowe V8 nie wystarcza, to w tym przypadku mamy do czynienia z mocą 1100 koni. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h skrócił się z 2,5 do 2,4 sekundy.

Pakiet elementów wykonanych z karbonu robi ogromne wrażenie. Z tego materiału wykonano również nakładki aerodynamiczne na felgi, oraz wielki spojler zintegrowany z tylnym zderzakiem.

Ferrari SF90 Stradale Mansory F9XX
Ferrari SF90 Stradale Mansory F9XX

Do tej pory mogliśmy podziwiać jedynie zdjęcia tego auta. Teraz na szczęście pojawiło się krótkie nagranie wideo, na którym doskonale widać jak efektownie prezentuje się ten projekt, jak i również posłuchać silnika w akcji.

Wsiadł do nowego Ferrari i uznał, że wnętrze mu się nie podoba. Polacy pokazali “jak się to robi”

Mansory nie zapomniało również o przeszyciu na nowo wnętrza, które teraz kolorystycznie pasuje do nadwozia. Każdy klient może oczywiście dowolnie skonfigurować swój egzemplarz.