Znalazł w szopie fabrycznie nową Hondę Civic. “Chcę za nią co najmniej pół miliona złotych”

Znalezienie używanego auta w świetnym stanie to bardzo trudne zadanie. Niektórzy mają jednak mnóstwo szczęścia i przypadkiem trafiają na wyjątkowe odkrycie.

W ofercie jednego z amerykańskich dilerów pojawi się niedługo Honda Civic szóstej generacji, która jest praktycznie nowa. Licznik przebiegu wskazuje zaledwie 26 kilometrów.

Honda Civic 6 SiR
Honda Civic 6 SiR

Wystawił 33-letniego Golfa na sprzedaż. Życzy sobie pół miliona złotych. “To prawdziwy rarytas”

Model ten był produkowany w latach 1995-2000. Prezentowany na zdjęciach egzemplarz pochodzi z 1996 roku i jest to sportowa wersja SiR. Poziom wyżej można było już tylko kupić Civica Type R.

Pod maską pracuje benzynowy silnik 1.6 o oznaczeniu B16A2. Generuje on moc 160 koni mechanicznych oraz 150 niutonometrów momentu obrotowego. Przy masie własnej wynoszącej 1050 kilogramów musi to robić niezłe wrażenie.

Honda Civic 6 SiR
Honda Civic 6 SiR

Wewnątrz fotele zabezpieczone są jeszcze fabryczną folią. Auto wygląda jakby dopiero wczoraj wyjechało z fabryki. To wielki rarytas dla fanów marki.

Obecny właściciel stwierdził, że nie poda ceny, jaka by go interesowała. Mówi, że rozważy wyłącznie 6-cyfrowe propozycje, czyli od 100 000 dolarów w górę. Można więc mówić o kwotach rzędu 500 000 złotych.

Honda Civic 6 SiR
Honda Civic 6 SiR

Wystawił Porsche 959 na sprzedaż. Za jedną wizytę w serwisie zapłacił 750 000 złotych

Zdaje sobie sprawę z tego, że ciężko będzie sprzedać starego Civica w takiej cenie. Nie jest to jednak dla niego żadnym problemem, gdyż chętnie przechowa go w swojej kolekcji.