Zajechał drogę “Fiaciorem” z wypożyczalni. Białą 500-tką uciekał przed konsekwencjami (wideo)

Samochody z wypożyczalni nie mają łatwego życia. Szczególnie te, które są dostępne dla każdego, kto w kilka minut zarejestruje się w aplikacji mobilnej.

Wielu użytkowników niestety nie szanuje takich aut. Nie są one ich własnością, więc dlaczego mieliby na nie uważać i się o nie w jakimkolwiek stopniu troszczyć?

Wydachował Audi S3 w centrum miasta. “Uciekał przed ludźmi, w których rzucił butelką” (wideo)

Wydaje im się również, że są anonimowi i że mogą robić na drogach co im się tylko podoba. Często dochodzi wtedy do niebezpiecznych sytuacji, chociażby takich jak na załączonym nagraniu wideo.

Jego autor brał udział w małej stłuczce na skrzyżowaniu, tuż po wymuszeniu pierwszeństwa przez użytkownika wypożyczonego Fiata 500. Sprawca po chwili wcisnął gaz do dechy i zaczął uciekać.

Poszkodowany próbował przez dłuższy czas go gonić, ale w końcu zwątpił, żeby nie stworzyć jeszcze większego zagrożenia w ruchu. Kierowca Fiata pędził jak szalony i mało brakowało do poważnego wypadku.

Rozbił Audi RS6 z wypożyczalni, bo wykonywał “challenge”. 21-latek został aresztowany (wideo)

Nagranie trafiło już na policję. Mamy nadzieję, że uda im się zidentyfikować osobę, która wypożyczyła 500-tkę i prowadziła auto w tak niepożądanym stylu.