Wyjechali na wakacje Teslami. Godzinami czekali w kolejce do ładowarki. “Jak w PRL-u” (wideo)

Wakacyjne kolejki na stacjach benzynowych nie są dla nas niczym nowym. Nawet mimo bardzo wysokich cen paliw Polacy i tak ruszają latem na swoje letnie wycieczki.

Samo tankowanie nie trwa zbyt długo, więc sznurek samochodów dosyć sprawnie posuwa się do przodu. Myślałeś kiedyś o tym, jak to będzie w przyszłości? Gdy zostaniemy „zmuszeni” do przesiadki na auta elektryczne?

Typ z wielkiego pickupa nienawidzi elektryków. “Żartowniś” rozłącza ładowarki w Tesli (wideo)

Mamy dla Ciebie małą zapowiedź tego, jak to będzie wyglądało. Załączone nagranie wideo pochodzi z Kalifornii, gdzie użytkowanie pojazdów z takim napędem jest już dużo bardziej powszechne.

Na jednej ze stacji ładowania możemy naliczyć około 20 słupków Tesla Supercharger i wszystkie z nich są zajęte. Wytworzyła się do nich ogromna kolejka aut tej amerykańskiej marki.

Tak proces trwa znacznie dłużej od tankowania, więc oczekiwanie na wolne miejsce oznacza kilkadziesiąt minut. Nie zapominajmy, że później czeka nas kolejne kilkadziesiąt minut samego ładowania.

Wepchnęła się w kolejkę po paliwo. Kobieca kłótnia zakończona zniszczonymi autami (wideo)

Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że technologia w ciągu najbliższych lat pójdzie do przodu. Auta powinny przyjmować większą moc, a liczba samych urządzeń znacznie wzrosnąć. Jak będzie naprawdę? Pożyjemy, zobaczymy.

https://twitter.com/kr3at/status/1543349102821376006