Wydachował Audi S3 w centrum miasta. “Uciekał przed ludźmi, w których rzucił butelką” (wideo)

Czy można dachować podczas manewru zawracania? Sytuacja, która wydarzyła się kilka dni temu w Londynie pokazuje, że jak najbardziej. Dokonał tego kierowca Audi S3 Limousine generacji 8V.

Jak możemy wyczytać w informacjach przekazanych do wiadomości publicznej, właściciel niemieckiego sedana próbował rzucić butelką w osoby na tuk-tuku. Trafił jednak w przypadkowego przechodnia.

Nie chciał się “ciągnąć” za traktorem. Zepchnął go do rowu i spowodował dachowanie (wideo)

Wywiązała się dość agresywna dyskusja, która skłoniła mężczyznę z Audi S3 do ucieczki. Wrzucił on wsteczny bieg i nie zważając na otoczenie starał się zawrócić.

W pewnym momencie jednak niefortunnie zahaczył o jedną z taksówek. W efekcie tego uderzenia jego Audi wylądowało na dachu. Kierowcy i pasażerowi na szczęście nic się nie stało, ale zbiegli oni z miejsca zdarzenia.

Namierzenie uciekinierów z pewnością nie zajmie policji dużo czasu. Kierowca najprawdopodobniej stanie przed sądem, który wymierzy mu surową karę za popełnione czyny.

Gość za bardzo zaufał Quattro w swoim Audi A5. Dachowanie w centrum Warszawy (wideo)

Audi S3 to usportowiony wariant modelu A3. Zapewnia on świetne osiągi, przy czym nie jest tak radykalny jak bardziej sportowe RS3. Pod maską pracuje 2.0 litrowy silnik benzynowy o mocy 300 koni mechanicznych.