“Wózkowy niezdara” myślał, że uszkodzenie auta ujdzie mu na sucho. “Wyskakuj z forsy” (wideo)

Niektórzy kierowcy unikają jak ognia zostawienie swojego samochodu na wielkim parkingu, gdzie zazwyczaj bywa spory ruch. Boją się, że ktoś nieostrożny uszkodzi im auto.

Nie wszyscy dbają o to, żeby uważać podczas otwierania drzwi. Dochodzi wtedy do tak zwanych „uszkodzeń parkingowych”, czyli wgnieceń czy przerysowań lakieru.

Jeździsz Teslą? Policja nie wpuści Cię do miasta. Uważają, że Twoje auto jest szpiegiem (wideo)

Niestety, nie powinniśmy się obawiać tylko innych kierowców. Załączone nagranie wideo pokazuje naganne zachowanie pracownika sklepu, do którego należy parking.

Jego zadaniem było przetransportowanie wózków sklepowych do innego miejsca. Manewrowanie takim „zestawem” nie bywa najłatwiejsze i wymaga wprawy.

Rivian R1T
Rivian R1T

Ten pracownik najwidoczniej jeszcze jej nie miał. Przez swoją nieostrożność uszkodził zderzak w elektrycznym pickupie Rivian R1T. Efekt możesz zobaczyć na końcu nagrania.

Wspomniane wyżej auto to amerykański produkt, który charakteryzuje się świetnymi osiągami. Najmocniejszy wariant oferuje 754 konie mechaniczne i potrafi rozpędzić się do 100 km/h w 3 sekundy.

Dla “przyjemności” porysował lakier i narobił strat na 20 000 zł. Tesla wszystko nagrała (wideo)

Jak widać, podobnie jak samochody marki Tesla, Rivian R1T posiada funkcję monitorowania otoczenia. Dzięki kamerom szybko można było zidentyfikować sprawcę uszkodzeń.