Wjazd na autostradę zakończony dachowaniem. “Brak doświadczenia widać gołym okiem” (wideo)

Podczas kursu na prawo jazdy sporą część lekcji praktycznych powinno się odbywać również na drogach szybkiego ruchu. Niestety, nie zawsze tak się dzieje i wielu młodych kierowców nie wie jak się tam zachować.

Widząc auto z zielonym listkiem powinniśmy uważać i nie stresować osoby, która dopiero co odebrała prawo jazdy. Niestety nie wiemy, w jaki sposób ona zareaguje i jaki manewr wykona.

Naoglądał się internetu i też chciał być szeryfem. Na pierwszej próbie skasował swoją furę (wideo)

Tym razem niepewność stała się powodem wypadku zakończonego dachowaniem. Autor nagrania próbował poruszać się lewym pasem, ale znajdował się na nim niedoświadczony kierowca Kii.

Styl jego jazdy potwierdzał to, że dopiero co odebrał on prawo jazdy i nie wie za bardzo jak jeździć na drogach szybkiego ruchu. Trochę go to przerastało.

W pewnym momencie, zasygnalizował on chęć zjazdu na prawy pas. Autor nagrania myślał, że w końcu będzie mógł przyspieszyć, ale trochę za wcześnie wcisnął gaz do dechy.

Nie spodziewał się, że kierowca Kii się rozmyśli i wróci na lewo, dodatkowo wciskając hamulec. Aby uniknąć zderzenia autor również mocno zahamował i niestety wpadł w poślizg.

Dziadek z 20-letniego Volvo “uczy” kierowców. Nie ma racji. “On ma pierwszeństwo” (wideo)

W jego efekcie wylądował na poboczu, gdzie niestety dachował. Mamy nadzieję, że nic poważnego mu się nie stało. Następnym razem będzie bardziej uważał i nie usiądzie nikomu tak na zderzaku.

https://youtu.be/ejchyaudqiM?t=58