W RS6 nie ma kłopotu z włączaniem się do ruchu. “Wciska gaz i 750 KM wkracza do akcji” (wideo)

Niektóre manewry mogą sprawiać pewne problemy właścicielom słabszych samochodów. Na przykład włączanie się do ruchu, przy jego bardzo dużym natężeniu, może w pewnych osobach wzbudzać niepewność.

Gość widoczny na załączonym nagraniu wideo nie ma takich kłopotów. Pod maską jego auta pracuje tak mocna jednostka napędowa, że rozpędzenie się do każdej prędkości trwa tylko chwilę.

Gość z Audi RS6 pokazał typkowi z Lamborghini, że źle wybrał. Rodzinne kombi dało czadu (wideo)

Jest on posiadaczem Audi RS6 generacji C7, ale nie w seryjnym wydaniu. Po wyjechaniu z fabryki kierowca ma do dyspozycji 605 koni mechanicznych oraz 750 niutonometrów, generowanych przez 4.0 litrowe V8.

W tym przypadku mamy do czynienia z egzemplarzem po modyfikacjach. Sprawiły one, że kierujący ma pod prawą stopą 750 koni mechanicznych. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h trwa tutaj z pewnością około 3,5 sekundy.

Polak nie miał funduszy na Bugatti. Kupił Audi RS6 i zrobił z niego potwora! 1001 KM (wideo)

Jak widać na załączonym obrazku, włączenie się do ruchu nie sprawia najmniejszego problemu. Wystarczy pewność siebie i mocne wciśnięcie gazu do dechy i po chwili jesteśmy przed autami, które właśnie nas mijają.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Namz 🦅 (@namz_boost)