Taksówkarz myśli, że wszystko mu wolno. Pomogła interwencja policjanta w cywilu (wideo)

Wśród uczestników ruchu drogowego pojawiają się grupy, które wzajemnie za sobą nie przepadają. Wielu użytkowników dróg lubi narzekać na przykład na rowerzystów czy taksówkarzy.

Właśnie z tym drugim miał do czynienia niedawno autor załączonego nagrania wideo. Wjeżdżając na zwężenie drogi nagle został zablokowany przez kierowcę zawodowego, który najwidoczniej ma problem z rozumieniem przepisów.

Taksiarz “spieszy” się do klienta. Znalazł jednak czas na pogawędkę z trąbiącym kierowcą (wideo)

Taksówkarz wjechał na zwężenie, na którym pojawił się już wcześniej inny samochód, i nie miał zamiaru wycofać aby ustąpić mu pierwszeństwa. Doszło do zablokowania drogi i żaden z kierowców nie chciał odpuścić.

Autor nagrania zadzwonił nawet na policję, gdzie ma zamiar również wysłać nagranie z rejestratora. Po kilku minutach na miejscu pojawił się mężczyzna, który okazał się być funkcjonariuszem po służbie.

Wyciągnął legitymację i poprosił grzecznie autora filmu aby ustąpił, bo stanie w miejscu nie ma już sensu. Kierowca taksówki być może wkrótce otrzyma stosowną karę, o ile policjanci nie zlekceważą tego wykroczenia.

Taksówkarz pobił się z innym kierowcą na A4 w Katowicach. Pasażer nagrywał “spektakl” (wideo)

Pod nagraniem nie brakuje komentarzy krytykującego zachowanie taksówkarza. Często pada stwierdzenie, że właśnie ta grupa kierowców jest jedną z tych, z którymi pojawia się najwięcej problemów.