Tak się kończy jazda z nadmierną prędkością w nocy. Koszmarny wypadek Audi R8 V10 (wideo)

Kierowcy żądni wrażeń często wybierają godziny nocne, aby poszaleć swoimi samochodami po drogach publicznych. Uznają, że mniejszy ruch pozwoli im na „bezpieczne” przekraczanie prędkości.

W taki sam sposób pomyślał pewien Włoch, właściciel Audi R8. Wraz ze swoim kolegą, autorem załączonego nagrania wideo, wybrali się na jedną z autostrad w okolicy Rzymu.

Kamlot zniszczył zderzak i reflektor laserowy w Audi R8 V10. “Szykuj kredyt na naprawę” (wideo)

Kierowca postanowił sprawdzić potencjał niemieckiego coupe i jego 5.2 litrowego silnika V10. Niestety, nie jesteśmy w stanie rozpoznać z jakim konkretnie wariantem mamy do czynienia.

Audi R8 V10, w zależności od wersji, oferują kierowcy moc od 540 do 620 koni mechanicznych. Napęd może być przekazywany na tylną oś lub na wszystkie cztery koła.

2016 Audi R8 V10 Plus
2016 Audi R8 V10 Plus

Właściciel auta zdołał rozpędzić swój pojazd do 293 km/h. W pewnym momencie niestety stracił panowanie nad Audi i uderzył w barierki. W skutek wypadku niestety zginął na miejscu.

Pasażerowi, który wszystko nagrywał telefonem, cudem udało się przeżyć. Jak się później okazało, obaj panowie byli już znani policji. Ich nazwiska pojawiały się w sprawach związanych z handlem narkotykami.

Młode Polki tak bardzo się zmęczyły, że usiadły na masce Audi R8. “Właściciel zdębiał” (wideo)

W zdarzeniu ucierpiała również kobieta w ciąży. Jej auto zostało uderzone przez Audi R8. Na szczęście jej życiu, oraz jej dziecka nic już nie zagraża.