Tak pomalował swoje Porsche, że go prawie nie widać. “Dostał farbę od szwagra z NASA” (wideo)

Chęć wyróżnienia swojego samochodu z tłumu potrafi być bardzo duża. Skłania ona właścicieli do wymyślania bardzo niestandardowych modyfikacji.

Zazwyczaj celem jest stworzenie samochodu, który jak najmocniej przyciąga uwagę. Stosuje się więc wielkie chromowane felgi i okleja karoserię rzucającym się w oczy, jaskrawym kolorem.

Nigdy w życiu nie widziałeś bardziej czarnego Ferrari. Producent testuje nowy kolor (wideo)

Właściciel Porsche 911 Turbo generacji 991 poszedł w nieco innym kierunku. Jego auto miało stać się praktycznie niezauważalne. Postanowił pomalować „Prosiaka” niecodziennym lakierem.

Wybór padł na barwę Musou Black. Jest to jeden z najbardziej czarnych lakierów na rynku. Odbija on zaledwie 0,6 procent światła, przez co auto wygląda naprawdę spektakularnie.

Porsche 911 Turbo
Porsche 911 Turbo

Momentami może to przypominać samochód z gry komputerowej, w którym nie załadowały się tekstury. Lakier ten używany jest głównie w lotnictwie i przemyśle kosmicznym czy obronnym.

Samochód, który został nim pomalowany to Porsche 911 Turbo. Oznacza to, że mamy do czynienia z silnikiem o pojemności 3.8 litra, który generuje 521 koni mechanicznych oraz 660 niutonometrów.

Facet okleił swoje auta milionami diamentów. “Ubezpieczyciel nie odbiera telefonów” (wideo)

Jest on w stanie rozpędzić się od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 315 km/h. Kierowca musi teraz jednak pamiętać, że jego auto jest mniej widoczne i niektórzy mogą go nie zauważyć w lusterku.