Szeryf ze Skody przegania wszystkich z lewego pasa. “Lać i patrzeć czy równo puchnie” (wideo)

Na polskich drogach szybkiego ruchu często możemy trafić na sytuacje, po których krew gotuje się nam w żyłach. Niektórzy kierowcy zachowują się po prostu karygodnie.

Coraz częściej stosowane wideorejestratory ujawniają jeszcze więcej podobnych „akcji” na jezdniach. Załączone nagranie wideo jest kolejnym przykładem.

Cwaniaczek z Mondeo wyhamował TIR-a, bo mu się nie spodobał. Obok jechali policjanci (wideo)

Kierowcy białej Skody Superb najwidoczniej nie spodobało się, że autor filmu porusza się lewym pasem z przepisową prędkością. Wykonywał akurat manewr wyprzedzania.

„Bohater” filmu postanowił wykorzystać pobocze do ominięcia wolniej jadącego kierującego. Gdy już mu się to udało, nie zabrakło bardzo niebezpiecznego wyhamowania „zawalidrogi”.

Mężczyzna ze Skody został momentalnie otrąbiony z każdej możliwej strony. Swoim manewrem udowodnił, że nie może się pochwalić zbyt wysoką inteligencją i przewidywaniem konsekwencji.

Chciał ich ukarać za wyprzedzanie. TIR-owcy wzięli szeryfa z Peugeota w “kleszcze” (wideo)

Komentujący pod nagraniem również nie zostawili na nim suchej nitki. Wielu życzy mu zatrzymania prawa jazdy na dłużej. Być może dopiero taka kara da mu do myślenia.