Szaleniec z Mercedesa wywrócił na dach gościa w G-Klasie. Powód agresji jest szokujący (wideo)

Praktycznie nie ma dnia, w którym do sieci nie wysyła się chociaż jednego nagrania przedstawiającego agresję drogową. W niektórych przypadkach kończy się ona naprawdę brutalnie.

Na załączonym filmie możesz zobaczyć jak wściekły kierowca Mercedesa Klasy B stara się zniszczyć starszą G-Klasę. Ostatecznie niestety udaje mu się to zrobić.

Policjant wydachował auto z kobietą w ciąży. Według niego zatrzymywała się za długo (wideo)

Niemiecki minivan uderza z impetem w bok Gelendy. Ta obraca się wokół własnej osi na drodze, ląduje w rowie i przewraca się na dach.

Jeśli wierzyć napisom przedstawionym na końcu nagrania, powodem tej sytuacji były przekonania religijne. Kierowca Mercedesa Klasy B widział podobno jak jego „przeciwnik” pali Koran, czyli świętą księgę islamu.

Obraził tym oczywiście jego uczucia religijne, ale czy to może usprawiedliwiać jego zachowanie? Obaj uczestnicy mają swoje za uszami, ale zdecydowanie nie powinno się tego konfliktu rozstrzygać w tak brutalny sposób.

Blokował rolnikowi wjazd na posesję, więc przewrócił jego samochód do góry kołami (wideo)

Mamy nadzieję, że uczestnikom dachowania nic poważnego się nie stało. Mężczyzna z Klasy B został już aresztowany przez policję i jego losem zajmie się sąd.