Swoim starym RS6 wygrywa z każdym. “Kopci jak diesel, ale V10 pod maską ma 1250 KM” (wideo)

Miłośnicy tuningu starają się często podnieść moc silnika drzemiącego pod maską. Zazwyczaj robią to do takiej wartości, która nie zakłóca codziennego użytkowania samochodu.

Są też jednak tacy, którzy idą na całość. Jedną z takich osób jest właściciel czarnego Audi RS6 C6, które zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

To “cichociemne” Audi RS7 jest szybkie jak R8. “Wystarczyło wydać niecałe 20 koła” (wideo)

Pod maską tego modelu pracuje 5.0 litrowy silnik V10, który seryjnie generuje 580 koni mechanicznych. Znaczne modyfikacje pozwoliły na uzyskanie ponad dwukrotnie wyższej wartości.

Teraz, na wszystkie cztery koła trafia aż 1250 koni mechanicznych. Takie parametry zapewniają piekielnie szybkie rozpędzanie. Dowodem na to niech będzie pojedynek z superszybkim, 610-konnym Audi R8 V10.

Panowie ruszają z prędkości do 50 km/h i mijając linię startu mają do pokonania dystans 1000 metrów. Wygrywa ten, który uzyska wyższą prędkość na mecie.

To Audi S5 z Polski wygląda niepozornie, a jest szybsze niż Bugatti Chiron. “Co za bestia” (wideo)

Właścicielowi sportowego R8 udało się osiągnąć 258 km/h. Rodzinny sedan w postaci starszego Audi RS6 rozpędził się do niemal 300 km/h, a dokładniej 295 km/h. Szacunek.