Strzeliła “kielona” i na rowerze wpadła pod koła. Kierowca ma duże kłopoty przez brak OC (wideo)

Prowadzenie jakiegokolwiek pojazdu pod wpływem alkoholu jest skrajnie głupim pomysłem. Nawet, jeśli jest to rower, to możesz narobić naprawdę niezłego bałaganu, i to nie tylko sobie.

Kierowca samochodu poruszający się niedawno po warszawskiej Pradze trafił na dziwnie zachowującą się kobietę. Przemierzała ona ulicę na jednośladzie.

Motocyklista zwyzywał kobietę, bo przepuściła rowerzystę na przejściu. “Co za bezmózg” (wideo)

Styl jej jazdy pozostawiał wiele do życzenia. Dziewczyna jeździła wężykiem i raczej nie obchodziło jej to, co dzieje się dookoła. Tym gorzej, że wjechała na dość ruchliwą drogę.

Niestety, nie trzeba było długo czekać na tragedię. W pewnym momencie kobietą zachwiało i wpadła wprost pod koła samochodu autora nagrania. Na szczęście skończyło się na siniaku i obtarciach skóry.

W dużo gorszej sytuacji jest właściciel auta. Aby zyskać środki na naprawę uszkodzeń samochodu będzie musiał skierować sprawę na drogę sądową. Wszystko przez brak OC rowerzystki.

Pijany rowerzysta pilotowany przez policjantów. “Nawet prowadzenie było wyzwaniem” (wideo)

Mamy nadzieję, że policjanci w odpowiedni sposób ukarali kobietę. Być może wysoki mandat oduczy ją takich zachowań i już nigdy więcej nie wsiądzie na rower po spożyciu alkoholu.